"Obrana a bezpečnost“ v rámci projektu FuturEU – Občanské úvahy o budoucnosti EU

Zveřejněno 11.4.2019
Ve dnech 21. až 24. března 2019 se uskutečnila na Kypru, v Nikósii v rámci projektu FuturEU: "Občanské úvahy o budoucnosti EU" (Citizens’ reflections on the Future of EU (FuturEU Project) první diskuze s tématem "Obrana a bezpečnost", kterou organizovalo sdružení Irevnitiko Idrima P.L.L, Nicosia (Kypr). Jedná se o jedno z evropských politických témat stanovených v Bílé knize o budoucnosti Evropy.

Citizens’ reflections on the Future of EU (FuturEU Project)

Zveřejněno 10.3.2019
THE KICK-OFF MEETING SOFIA, BULGARIA – 20-22 February, 2019 – Citizens’ reflections on the Future of EU (FuturEU Project)

Third meeting of project Clicking with Voters in Poland

Zveřejněno 10.12.2018
The third meeting of the project Clicking with voters took place in Krakow, Poland, 3-8 December 2018. The project’s overall objective is to empower European citizenship and to encourage citizens involvement, with a special focus on young people, in the democratic life of Europe, in particular by motivating them to participate in the 2019 EP Elections.

Do you want to know something more about our last projects?

Zveřejněno 17.1.2018
Our frequent partner now is Európa Ifjúsága Egyesület - Youth of Europe Association from Hungary. Here you can find some videos from their last projects, on which we took part. https://www.youtube.com/watch?v=4fhGqHREX7I https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=qKI4Kgeuef8 https://www.youtube.com/watch?v=wacRWfqJIew https://www.youtube.com/watch?v=XcvFP2mFlnQ&t=7s

Zadar Youth UP! (2.-11.9.2017)

Zveřejněno 3.12.2017
Podnikání v Chorvatsku, to bylo téma dalšího projektu, na kterém jsme spolupracovali s naším dlouhodobým partnerem Europski dom Slavonski Brod. Zadar-Enterpreneurship. Téma projektu znělo jasně a hned při příjezdu na autobusové nádraží bylo podnikání aktuální. Taxikář nás natáhl (což jsme se dozvěděli zpětně). Ale nemohli jsme mu to mít za zlé, v zimě bez turistů si nevydělá nic.