Youth Up!
Slavonski Brod, Chorvatsko (15.6.2017 - 23.6.2017)

Již potřetí zprostředkováváme ve spolupráci s osvědčenou organizací Europski dom výměnu mládeže pomáhající bojovat s nezaměstnaností. Nevíš, na co se zaměřit během svého budoucího studia? Zajímalo by Tě podnikání? Pokud sis odpověděl/a alespoň na jednu otázku "ANO", tak hledáme právě Tebe! Výměna je pro účastníky od 16 do 25 let.

Počet míst: 4 účastníci + 1 group leader (GL se bude účastnit i přípravného setkání ve dnech 24. - 27.5.!!)

Věkový limit: 16 – 25 let

Účastnické země: ČR, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Polsko, Černá Hora, Řecko, Bulharsko, Turecko

Cena: 200 Kč (administrativní poplatek za zpracování); travel budget 275 euro, ubytování a plná penze hrazena hostitelskou organizací

Info: Info naleznete v infopacku, momentálně je ke stažení infopack z minulého roku, s tím, že aktuální bude dodán v co nejbližší možné době. Náplň projektu by se však nijak dramaticky neměla odlišovat od loňského ročníku, proto vše, co najdete v infopacku, můžete považovat za relevantní - rozdíly viz. tento text, tedy datum konání projektu, úč. země a travel budget (letos je vyšší). Hledáme GROUP LEADERA, který pojede na přípravné setkání 24.-27.5.2017 (též do Slavonského Brodu). GL odpustíme účastnický poplatek + může si vzít na přípravné setkání 1 osobu s sebou. Pokud máš o pozici group leadera zájem, napiš to do přihlášky. Prosíme, aby se na GL nehlásily osoby mladší 18 let.