STREET IN COLORS
Madrid, Španělsko (15.7.2015 - 21.7.2015)

Bilaterální výměna s madridskou organizací zaměřená na rozmanité formy umění. Jedinečná příležitost, jak si kromě angličtiny zlepšit i španělštinu, a tentokrát pro všechny zájemce starší 14 let! ;)

Počet míst: 20 účastníků

Věkový limit: 14 – 30 let

Účastnické země: ČR, Španělsko

Cena: 200 Kč (administrativní poplatek za zpracování); ubytování, plná penze zajištěna španělskou organizací, forma dopravy v jednání

Info: Bilaterální výměna mezi ČR a Španělskem, jejímž cílem je překonání jazykových a kulturních bariér pomocí umění nabídne workshopy fotografování, stříhání videa, kreslení, ale také se budete mít příležitost dozvědět něco o práci modisty a vyrobit si vlastní klobouk! Ideální příležitost pro všechny mladé kreativní lidi, kteří chtějí pomoci proměnit ulice španělského hlavního města ve veselejší místo a zároveň se naučit novým dovednostem. Člen našeho týmu se zúčastnil přípravného setkání přímo na místě, kde se bude výměna odehrávat a pořídil několik fotek, které si můžete prohlédnout v přiloženém souboru. Ubytování bude v tělocvičnách na karimatkách (přikrývky a polštáře budou k dispozici, netřeba si brát vlastní z domova) a v areálu bude k dispozici bazén. Není vyžadována pokročilá znalost angličtiny, zato znalost španělštiny bude považována za výhodu.