RAISE YOUR SAILS 2
Estonsko, konkrétní lokalita bude upřesněna (15.7.2015 - 25.7.2015)

Láká tě představa neprobádané estonské přírody, ale nemáš rád zimu? A co takhle udělat kompromis a udělat si výlet uprostřed července? Projekt je tentokrát určen zejména zájemcům mezi 17 a 22 lety. Pro více infa si, prosím, stáhni přiložený infopack.

Počet míst: 5 účastníků

Věkový limit: 4 účastníci ve věku 17-22 let, 1 leader starší 18 let - podmínkou pro výjezd na pozici leadera jsou předchozí zkušenosti s projekty v rámci Erasmus+

Účastnické země: ČR, Estonsko, Nizozemsko, Itálie, Francie, Španělsko, Řecko

Cena: 200 Kč (administrativní poplatek za zpracování); doprava bude zpětně proplacena do výše 170 euro, 20 euro účastnický poplatek (slouží jako příspěvek na celodenní výlet do estonského města), ubytování a plná penze hrazena hostitelskou organizací

Info: Though the main goal of the youth exchange is based on the previous one, which was to help young people to find their path in life, there is a significant difference in terms of aims and general approach this time. The previous project has brought to light an issue of young people having low self-confidence and -esteem that negatively affects their life. It results in inadequate definition of personal abilities, thus limiting the choice and future opportunities.

This exchange idea thus is to fill the gap and provide young participants with the experience of self-learning, facilitate a goal setting process and through practical approaches to foster their active citizenship behavior.