LIME - Life Management Experiment
Pákozd, Maďarsko (29.5.2017 - 6.6.2017)

Renomovaná maďarská nezisková organizace pořádá výměnu mládeže, která si klade za cíl pomocí neformálních metod naučit účastníky metodám a praktickým dovednostem, které jim pomohou v budoucnu při získání práce / orientaci na trhu práce. Více info naleznete v přiloženém infopacku.

Počet míst: 6 účastníků + 1 group leader

Věkový limit: 16 – 30 let (Global Leader věkově neomezen)

Cena: 200 Kč (administrativní poplatek za zpracování); 12 euro poplatek za odvoz pronajatým autobusem z Budapešti do Pákozdu a nazpátek (částka bude stržena z travel budgetu), travel budget 80 euro, ubytování a plná penze hrazena hostitelskou organizací

Program: ke stažení zde https://uloz.to/!4AreGvtqVbb6/lime-program-xls

Info: Nezaměstnanost mladých lidí je jedním z největších problémů EU v dnešní době. Tato výměna si klade za cíl pomoci účastníkům osvojit si techniky a praktické dovednosti, které jim pomohou při cestě k vysněnému zaměstnání a také ke snadnější orientaci na pracovním trhu. Jelikož má nezaměstnanost nebo neschopnost najít si práci odpovídající požadavkům a kvalitám toho kterého člověka markantní vliv na psychiku, ale může vést i ke strádání fyzickému, slouží tato výměna i jakási prevence a návod, jak si zachovat mentální i fyzické zdraví v dnešní neklidné době. Pro více infa si prosím přečtěte přiložený infopack.

Důležité - 29.5. a 6.6. bude organizován společný odjezd z Budapešti do Pákozdu a nazpět, je proto žádoucí první den do Budapešti přijet včas (čas odjezdu bude upřesněn, ale dle infopacku by se mělo na místo dorazit cca do 15:30), tak, aby se nezkomplikoval odjezd pronajatého autobusu.